Zlevněné zboží BaByliss PRO Profesionální loknovací kulma Mira Curl BAB2666E - SLEVA - poškozená vnitřní výplň

BaByliss PRO Profesionální loknovací kulma Mira Curl BAB2666E - SLEVA - poškozená vnitřní výplň - 15% sleva


BaByliss PRO Profesionální loknovací kulma Mira Curl BAB2666E - SLEVA - poškozená vnitřní výplň
3 187,- Kč

Původní cena: 3 749,- Kč


BaByliss PRO Profesionální loknovací kulma Mira Curl BAB2666E - SLEVA - poškozená vnitřní výplň z kategorie kosmetika a zdraví, kosmetika, kosmetika na vlasy, kosmetika na česání a úpravu vlasů, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Parfémy a budete spokojení s dodaným BaByliss PRO Profesionální loknovací kulma Mira Curl BAB2666E - SLEVA - poškozená vnitřní výplň .

Nová verze MIRA CURL s vylepšenou technologií Vám umožňuje více možností v stylingu. S inovativním automatickým keramickým barelem Vám MIRA CURL MKII umožní vytvořit 3 různé druhy vln pouze jedním stisknutím tlačítka – úzké kudrny, přirozené vlny nebo volné vlny. Pouhým stisknutím tlačítka si zvolíte druh vln a automatický systém zvolí velikost ba...relu, napětí vlasů a přesně reguluje teplotu a dobu zahřívání pro dosažení těch nejlepších výsledků. Úzké kudrny – úzký barel se automaticky aktivuje a regulace napětí vlasů zajistí pevné navinutí vlasů. Přirozené vlny – úzký barel se automaticky aktivuje a regulace napětí vlasů zajistí jemné navinutí vlasů pro přirozený vzhled vln. Volné vlny – široký barel se automaticky aktivuje a regulace napětí vlasů zajistí volné navinutí vlasů pro jemné vlny.

Produkt je výrobek značky Babyliss pro ,distribuovaný s EAN kódem 2376875193191.

Sdílejte obsah s přáteli

Podrobné informace o produktu

  • Sekce VV: Kosmetika
  • Sekce VV: Kosmetika na vlasy
  • Sekce VV: Kosmetika na česání a úpravu vlasů
  • Skupina prodeje: K05-Elektro pristroje
  • Typ produktu: kulmy na vlasy
  • Typ produktu: přístroje
  • Určení: pro ženy
  • Značka: BaByliss PROPodívejte se na zlevněné podobné kusy jako je BaByliss PRO Profesionální loknovací kulma Mira Curl BAB2666E - SLEVA - poškozená vnitřní výplň